KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra Windows 10'da "İnternet Erişimi Yok" sorunu nasıl giderilir

Windows 10 makinenizde aniden "İnternet Yok" mesajı mı alıyorsunuz? Yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, en son Windows 10 güvenlik güncelleştirmesi derlemesi 17134.407, diğer adıyla KB4467702'yi yükledikten sonra benzer sorunlar bildirdi.

Sorun yalnızca internete WiFi üzerinden bağlanıldığında ortaya çıkar. LAN bağlantısı iyi çalışıyor. Bilgisayar kablosuz ağa herhangi bir sorun olmadan bağlanacaktı, ancak yalnızca birkaç dakika sonra internet erişimini kaybedecekti.

Geçici düzeltme: Bilgisayarınızdaki ağ ayarlarını sıfırlayarak sorunu geçici olarak çözebilirsiniz. Ayarlar »Ağ ve İnternet» seçeneğine gidin ve Ağ Sıfırlama'yı tıklayın.

Kalıcı düzeltme: Ağı sıfırladıktan sonra bile sürekli olarak "İnternet Yok" hatasını alıyorsanız, en iyisi KB4467702 güncellemesini kaldırıp Microsoft sorunu çözene ve daha yeni bir yapı yayınlayana kadar beklemektir. Güncellemeyi kaldırmak için, Ayarlar »Güncelleme ve Güvenlik'e gidin» "Güncelleme Geçmişini Görüntüle" yi tıklayın »" Güncellemeleri kaldır "ı tıklayın , ardından KB4467702 güncellemesini seçin ve kaldırın.

İlginizi Çekebilir!

How to Set GIF as Wallpaper in Windows 11

Windows 11’de GIF Duvar Kağıdı Olarak Ayarlama

Windows 11 masaüstünüze bir kişilik dokunuşu eklemek ister misiniz? Ücretsiz ve kullanımı kolay Lively Wallpaper ve BioniX uygulamalarını kullanarak bir GIF'i duvar kağıdı olarak nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir