KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra Windows 10'da "İnternet Erişimi Yok" sorunu nasıl giderilir

Windows 10 makinenizde aniden "İnternet Yok" mesajı mı alıyorsunuz? Yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, en son Windows 10 güvenlik güncelleştirmesi derlemesi 17134.407, diğer adıyla KB4467702'yi yükledikten sonra benzer sorunlar bildirdi.

Sorun yalnızca internete WiFi üzerinden bağlanıldığında ortaya çıkar. LAN bağlantısı iyi çalışıyor. Bilgisayar kablosuz ağa herhangi bir sorun olmadan bağlanacaktı, ancak yalnızca birkaç dakika sonra internet erişimini kaybedecekti.

Geçici düzeltme: Bilgisayarınızdaki ağ ayarlarını sıfırlayarak sorunu geçici olarak çözebilirsiniz. Ayarlar »Ağ ve İnternet» seçeneğine gidin ve Ağ Sıfırlama'yı tıklayın.

Kalıcı düzeltme: Ağı sıfırladıktan sonra bile sürekli olarak "İnternet Yok" hatasını alıyorsanız, en iyisi KB4467702 güncellemesini kaldırıp Microsoft sorunu çözene ve daha yeni bir yapı yayınlayana kadar beklemektir. Güncellemeyi kaldırmak için, Ayarlar »Güncelleme ve Güvenlik'e gidin» "Güncelleme Geçmişini Görüntüle" yi tıklayın »" Güncellemeleri kaldır "ı tıklayın , ardından KB4467702 güncellemesini seçin ve kaldırın.

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Discord Stream Sharing Discoloration in Windows

Windows’ta Discord Akış Paylaşımı Renk Değişikliği Nasıl Onarılır

Discord ekran paylaşımı sırasında görüntüde bozulma veya renklerin solması mı var? Bu çözümlere göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir