İPhone'da iOS 12 WiFi sorunları nasıl giderilir

Apple'ın iOS 12 güncellemesi, artık uygulama geliştiricilerin uygulamalarını en son iOS sürümünde denemeleri ve test etmeleri için bir geliştirici beta sürümü olarak mevcuttur. Resmi olarak, yalnızca Apple'da geliştirici hesabı olan kullanıcılar yeni yazılımı indirebilir, ancak iOS 12 IPSW üretici yazılımı dosyasını doğrudan flaşlayarak veya iOS 12 beta profilini iPhone'unuza yükleyerek geliştirici hesabı olmadan da iOS 12 geliştirici beta sürümünü indirebilirsiniz.

Her iOS güncellemesi bir dizi sorunla birlikte gelir. Ve iOS 12 farklı değil. İOS 12'de Bluetooth sorunları var ve bazı WiFi sorunları da var. İOS 12 WiFi sorunlarının çoğu, mutlaka iOS 12'ye özgü değildir. iPhone kullanıcıları yine de zaman zaman WiFi sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor.

İOS 12 WiFi sorunları nasıl giderilir

İOS 12 WiFi sorunlarını çözme hakkında bildiğimiz tek şey bu. Yukarıdaki ipuçları iPhone veya iPad'iniz için işe yaramadıysa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Belki topluluktan biri yardım edebilir.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir