İPhone X'te yanlışlıkla ekran görüntülerinden nasıl kaçınılır?

Apple, iPhone X ile birçok şeyi değiştirdi ve ekran görüntüsü almak tüm değişikliklerin en büyüğü. İPhone X'de ekran görüntüsü almak için Yan ve Sesi Aç düğmesine aynı anda basıp bırakmanız gerekir. Bunu bu şekilde yapmak çok kolay, inkar etmek yok. Ancak ne yazık ki, yeni tuş kombinasyonlarıyla, iPhone X'te yanlışlıkla birçok ekran görüntüsü çekiyorsunuz.

İPhone'unuzu Yan düğmeyle kilitlediğinizde veya kilidini açtığınızda olan şey, genellikle yanlışlıkla Sesi açma düğmesine de basmanız olur. Ve iPhone X'de ekran görüntüsü alma yöntemi işe yaradığından, Yan ve Sesi açma tuşlarına bastıktan sonra ekran görüntüsü almak için duraklama gerekmez, bu nedenle ekranı açmak için yanlışlıkla Sesi açma tuşuna bastığınızda. İPhone X'iniz bir ekran görüntüsü alır.

Ve en kötü yanı, ekran görüntülerini bir iPhone'daki kamera rulosundan kaldırmanın bir yolu olmamasıdır. Sonuç olarak, elde ettiğiniz şey, yanlışlıkla Fotoğraflar uygulamanızda ortalıkta yatarken çekilmiş pek çok ilgi çekici olmayan ekran görüntüsüdür. Bütün bunlar çok sinir bozucu oluyor.

İPhone X'te yanlışlıkla ekran görüntülerinden nasıl kaçınılır?

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir