Intel (R) Corporation System 9.21.0.3109 Güncellemesi Windows 10’da Yüklenmeyi Bekliyor mu?

Intel kısa süre önce 9.21.0.3109 sürümüne sahip Windows 10 sistemleri için bir sürücü güncellemesi yayınladı. Güncelleme tüm sistemlere sorunsuz bir şekilde yüklenir. Ancak bazı nedenlerden dolayı, onu neredeyse kalıcı bir yükleme durumunda bırakarak tekrar tekrar yüklemeye çalışıyor. Bir Windows 10 kullanıcısı, Intel (R) Corporation System 9.21.0.3109 güncellemesinin bilgisayarına yedi kez yüklendiğini ve Windows Update ayarlarında […]

Intel kısa süre önce 9.21.0.3109 sürümüne sahip Windows 10 sistemleri için bir sürücü güncellemesi yayınladı. Güncelleme tüm sistemlere sorunsuz bir şekilde yüklenir. Ancak bazı nedenlerden dolayı, onu neredeyse kalıcı bir yükleme durumunda bırakarak tekrar tekrar yüklemeye çalışıyor.

Bir Windows 10 kullanıcısı, Intel (R) Corporation System 9.21.0.3109 güncellemesinin bilgisayarına yedi kez yüklendiğini ve Windows Update ayarlarında hala beklemede yükleme olarak göründüğünü bildirdi.

Bu Intel sürücü güncellemesinin Windows 10 makinenizde de aynısını yaptığını görürseniz, bu soruna tek çözüm, güncellemeyi bilgisayarınızdan gizlemektir. Ve bunu yapmak güvenlidir çünkü PC’nizde zaten yüklüdür.

Intel (R) Corporation Sistem 9.21.0.3109 güncellemesi nasıl gizlenir

Windows 10’da bir güncellemeyi gizlemek için Microsoft’un “Güncellemeyi göster veya gizle” sorun giderici paketini kullanacağız. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

  1. Windows 10 bilgisayarınızda wushowhide.diagcab sorun giderici paketini indirin ve çalıştırın.
  2. İleri düğmesine basın, mevcut güncellemeleri aramasına izin verin ve ardından Güncellemeleri gizle seçeneğini seçin.
  3. Intel (R) Corporation System 9.21.0.3109 güncellemesi için onay kutusunu işaretleyin ve İleri’ye basın .

Bu kadar. Bu belirli Intel sistem sürücüsü güncellemesi artık Windows Güncelleme ayarlarınızda gösterilmeyecektir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top