İPhone XS'de kablosuz şarj var mı?

İleride iPhone cihazlarında kablosuz şarj standart olacak. 2017'den itibaren iPhone 8 ve iPhone X kablosuz şarj özelliğine sahipti ve iPhone XS de kablosuz şarjı destekliyor.

İPhone XS'deki kablosuz şarj, geçen yılın iPhone cihazlarına göre önemli ölçüde gelişti. Apple'ın bu yıl da bazı yeni kablosuz şarj aksesuarlarını piyasaya sürmesi bekleniyor.

İPhone XS kablosuz olarak ne kadar hızlı şarj olur?

Söylentilere göre Apple, Ferrit Polimer Kompozit'i (FPC) iPhone XS'deki şarj bobininden bakır telle değiştirecek. Bakır bobin, daha verimli ve daha hızlı kablosuz şarj sağlar.

OKUYUN: iPhone XS Nasıl Ön Sipariş Verilir

İPhone XS, 15W'a kadar kablosuz şarjı destekleyebilir. Bununla birlikte, piyasada 15W'a kadar kablosuz şarjı destekleyen pek çok şarj aksesuarı bulunmuyor ve Apple'ın yaklaşmakta olan AirPower şarj cihazının denkleme girdiği yer burası.

AirPower, bir yılı aşkın süredir piyasaya sürülmeyi bekliyor. Apple, iPhone X lansmanında AirPower kablosuz şarj istasyonunu duyurdu, ancak cihazlar asla mağazalara gelmedi.

OKUYUN: iPhone XS ne kadara mal olacak?

Apple'ın bu yıl iPhone XS ile birlikte AirPower'ı piyasaya süreceğini umuyoruz, böylece kullanıcılar yeni iPhone XS'lerinden en iyi şekilde yararlanabilirler.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir