İPhone XS'de ekran görüntüsü nasıl alınır

Ana sayfa düğmesini iPhone’dan kaldırarak Apple pek çok şeyi değiştirdi. Daha önce hiç iPhone X kullanmadıysanız, şimdi ana sayfa düğmesi gittiğine göre iPhone XS’de nasıl ekran görüntüsü alacağınızı çözme şansınız olabilir.

Ana sayfa düğmesiyle her zaman olduğu kadar kolay. Sadece şimdi iPhone XS’de ekran görüntüsü almak için Güç düğmesini ve Sesi Açma düğmesini kullanmanız gerekiyor.

İPhone XS’de ekran görüntüsü alma

Ekran görüntüsü almak için Sesi Açma + Yan (Güç) düğmesine bir saniye boyunca birlikte basın ve bırakın. Düğmeleri tutmayın. Yalnızca iki düğmeyi birlikte tıklayıp bırakın ve iPhone XS’niz bir ekran görüntüsü alacaktır.

Düzenlemek için bir ekran görüntüsü aldıktan sonra sol alt tarafta görünen önizleme penceresine dokunun. Çizilecek fırça stillerini seçin veya imzanızı, metin kutunuzu ve şekillerinizi ekran görüntüsüne eklemek için + düğmesine dokunun. Düzenlemeleri tamamladığınızda, sol üst köşedeki ‘Bitti’ye dokunun ve’ Fotoğraflara Kaydet’i seçin.

Ekran görüntünüzü görüntülemek için Fotoğraflar uygulamasını açın ve aşağıya doğru kaydırın. En son ekran görüntülerinizi orada bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir