iPhone, App Store'da "Uygulama İndirilemiyor" mu diyor? İşte hızlı bir düzeltme

Apple'ın iPhone cihazları harika. İşletim sistemi içinde sundukları bütünlük akıcı ve etkileyicidir. Bununla birlikte, diğer herhangi bir yazılım parçası gibi, iPhone'da da küçük hatalardan ve sorunlardan kaçış var.

İPhone'umdaki App Store'da sık sık "Uygulama İndirilemiyor" diyen bir sorunla karşılaştım. App Store, sağlam bir internet bağlantısına sahip bir WiFi ağına bağlı olsanız bile bu hatayı verir.

Yazılım, sorunun üstesinden gelmeniz için size iki seçenek sunar. Yeniden Dene veya Bitti. " Yeniden Dene " yi seçmek yardımcı olmaz çünkü aynı problemden oluşan bir döngü oluşturur. Ve "Bitti" yi seçmek, kullanıcının istediği çözüm olmayan indirme işlemini iptal eder.

Ancak, App Store uygulamaları ve oyunları indirmemize izin vermediğinde iPhone cihazlarımızda denediğimiz bazı düzeltmeler.

App Store'da "Uygulama İndirilemiyor" hatası nasıl düzeltilir?

Uygulamaları Mobil Veri üzerinden indirebilir, ancak WiFi üzerinden indiremiyorsanız, WiFi ağı VEYA iPhone'unuzun WiFi'si ile ilgili bir sorun var demektir. Yakın zamanda iPhone'unuzu daha yeni bir iOS sürümüne güncellediyseniz, o zaman belki bu işleri karıştırdı. Yukarıdaki düzeltmeler işe yaramazsa iPhone'unuzu sıfırlamanız gerekebilir.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir