İPhone 11'de QuickTake Nasıl Kullanılır

İPhone 11'deki QuickTake özelliği, kamera uygulamasında doğrudan fotoğraf modundan video kaydetmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken, deklanşöre dokunup basılı tutmaktır. Bu kadar çabuk.

📱 Uyumluluk
QuickTake yalnızca iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'te desteklenir.

Apple'ın yeni iPhone'lara eklediği en kullanışlı şey. Ve şirketin onu yalnızca iPhone 11 ve 11 Pro için özel tutmamasını diliyoruz. Bu bir yazılım özelliğidir, tüm iPhone'un iOS 13 güncellemesiyle keyfini çıkarabileceği bir düğmeye basitçe basıp basılı tutun.

Her neyse, bir iPhone 11'iniz varsa, QuickTake'i kullanmaya başlamak için kamera uygulamasını açın. Anında video kaydetmek için fotoğraf modunda deklanşör düğmesine dokunun ve basılı tutun.

Deklanşör düğmesinin bırakılması kaydı durduracaktır. Başparmağınızı basılı tutmadan kayda devam etmek istiyorsanız, baş parmağınızı ekranın sağ kenarındaki "kilit simgesine" doğru kaydırın ve bırakın.

Bu kadar kolay. Apple'ın QuickTake'i gelecekteki bir iOS 13 güncellemesinde önceki iPhone cihazlarına da getirmesini umuyoruz.

İlginizi Çekebilir!

How to Enable or Disable Inline Predictive Text Suggestions on iPhone

İPhone’da Metin Önerilerini Etkinleştirme veya Devre Dışı Bırakma

iOS 17'nin daha iyi hassasiyet ve verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş metin tahmini özelliğini keşfedin. Hangi iPhone modellerinin bu özellikle uyumlu olduğunu öğrenin ve bunu cihaz ayarlarında nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir