İOS 13 güncellemesinden sonra Tüm Mesajları iPhone'da Okundu Olarak İşaretleme

İPhone için Mesajlar uygulaması, iOS 13 sürümüyle birlikte bazı büyük ve küçük değişiklikler aldı. En son iPhone güncellemesini zaten yüklediyseniz, “Tümünü oku” seçeneğinin artık Mesajlar uygulamasında olduğu gibi mevcut olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. güncellemeyi yüklemeden önce kullanılır.

Ama emin olun, hala orada. Yine de tüm mesajları bir iPhone’da okundu olarak işaretleyebilirsiniz. Ancak artık uygulamadaki “Tümünü oku” seçeneğine ulaşmak için fazladan bir adım var ve bu biraz can sıkıcı. Mesajları okundu olarak işaretlemek için ekrana dört dokunma yapmam gerekirse, mesajları tek tek açabilir veya çok fazla yoksa mesajları okundu olarak hızlı bir şekilde işaretlemek için iOS 13’teki yeni önizleme özelliğini kullanabilirim. .

Tüm mesajları iOS 13’te okundu olarak işaretleme

İPhone’unuzda Mesajlar uygulamasını açın, ardından sağ üst köşedeki üç noktalı menüye (mesaj oluştur düğmesinden önce) dokunun.

Üç noktalı menü düğmesine dokunun

Ekranın altında görünen menü öğelerinden “Mesaj Listesini Yönet” i seçin.

“Mesaj Listesini Yönet” e dokunun

Son olarak, okundu olarak işaretlemek istediğiniz mesajları seçin veya tüm mesajları okundu olarak işaretlemek için ekranın sol alt köşesindeki “Tümünü Oku” düğmesine dokunun.

Okunan tüm iletileri işaretlemek için “Tümünü Oku” ya dokunun

Bir mesajı hızla önizleyin ve okundu olarak işaretleyin

iOS 13, kullanıcıların bir mesajı açmadan bir mesaja gizlice göz atmalarına ve ayrıca hızlı bir seçenekle okundu olarak işaretlemelerine izin veren başka bir harika numaraya sahiptir.

Bir mesajı açmadan önizlemek için , ana ekrandan bir mesaja uzun dokunun ve ardından önizleme ekranı seçeneklerinden “Okundu olarak işaretle” öğesini seçin.

1. Bir mesaja dokunun ve basılı tutun
2. “Okundu Olarak İşaretle” yi seçin

İOS 13 veya üzeri sürümleri çalıştıran iPhone’da mesajları okundu olarak bu şekilde işaretlersiniz.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir