[Güncelleme: 512 GB değişken] iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR adları Apple Ürünleri Site Haritası'nda onaylandı

Apple, 2018 iPhone cihazlarının açıklanmasından önce, yaklaşan cihazların adını açıkça belirten ürün site haritası dosyasını güncelledi – iPhone XS ve iPhone XS Max.

Apple ürün site haritası, iPhone XS ve iPhone XS Max için su samuru kılıflarına bağlantılar içerir. Siyah, Beyaz, Gece Mavisi, Üretilmiş, Taş, Taupe, Saddle Brown ve daha birçok renk seçeneğinde bazı silikon ve deri kılıflara bağlantılar var.

Elbette bu bağlantıların hiçbiri henüz canlı değil. Ancak en azından bu bilgi parçası, 2018 iPhone’ların iPhone XS ve iPhone XS Max olarak adlandırılacağını doğruluyor.

Güncelleme 3: Site haritasında ayrıca iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max için ekran boyutu, depolama alanı ve renk seçeneklerinden bahsediliyor.

Güncelleme 2: Daha önce kaçırdık ancak iPhone XR , Apple’ın şu anda kaldırdığı site haritası dosyasında da mevcut. 6.1 inç LCD ekranlı daha ucuz olan iPhone’un adı sanırım bu olacak.

Güncelleme: Görünüşe göre Apple, ürün site haritası bağlantısını şimdilik kaldırmış durumda. Yine de sayfanın bir kopyasına sahibiz, buradan indirebilirsiniz (bağlantı düzeltildi).

Allthings.how’dan daha fazlası

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir