İPhone'da Instagram'da Karanlık Modu Hızlıca Kapatma

Instagram, iPhone için en son güncellemede Karanlık Mod için destek ekledi. Ancak Instagram uygulamasında karanlık modu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için geçiş anahtarı yoktur. Uygulama yalnızca iPhone'unuzun ayarlarını takip eder, bundan kaçış yoktur.

İPhone'unuzu gün batımından sonra (veya özel bir zamanda) otomatik olarak Karanlık Modu açacak şekilde ayarladıysanız, Instagram uygulaması da aynı takibi takip edecektir. İPhone'unuz Karanlık Modda çalışırken Karanlık Mod'a geçecektir.

Dolayısıyla, Instagram'da Karanlık Modu kapatmanın tek yolu, iPhone'unuzun kendisinde kapatmaktır. Bunu yapmanın hızlı bir yolu var.

Kontrol merkezine erişmek için iPhone'unuzun sağ üst köşesinden aşağı doğru çekin. Hızlı görüntüleme seçeneklerine erişmek için parlaklık kaydırıcısına dokunun ve basılı tutun. Ardından, Karanlık Modu devre dışı bırakmak için son olarak "Karanlık Mod simgesine dokunun" (alt satırdaki ilk simge).

Instagram'da Karanlık Modu Hızla Kapatma

Aradığınız çözüm bu olmasa bile Instagram'daki Karanlık Modu beğenmediyseniz ona başvurmanız gerekiyor. Bu, iPhone'da Karanlık Modu kapatmanın en hızlı yoludur. Instagram'ı kullanmayı bitirdiğinizde, iPhone'unuzda karanlık modu kontrol merkezinden olduğu kadar hızlı bir şekilde tekrar açın.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir