FaceTime'da Alarmlar Kapanıyor mu?

Kısa tutmak için: yaparlar. Böylece artık endişelenmeyi bırakabilirsin

Çoğumuz artık eski moda çalar saatlere sahip değiliz. Telefonlarımız bunu bizim için şaşırtıcı bir şekilde yaparken neden biz? Sonuçta, bu çalar saatlerde birden fazla alarmımız olamaz, değil mi?

Alarmlarımız olmadan tamamen kayboluruz. Bir alarm gerektiği zaman çalmazsa, tüm günümüzü kurtlara atar. Bu nedenle, gerçekleşmediğinden emin olmak için her ayarı kontrol edip iki kez kontrol ediyoruz. Ama ya kontrol edemediğimiz bir değişken varsa, suçlu biterse?

Çoğu insanın endişelendiği bu “değişkenlerden” biri FaceTime görüşmesidir. Ya önemli bir şey için ayarlanmış bir alarmınız varsa ve o sırada FaceTime görüşmesi yapıyorsanız? Alarm kapanacak mı? Yoksa tüm gününüzü mahvedecek mi?

Güzel, küçük zihninizi dinlendirebilirsiniz. FaceTime aramasında veya normal bir ağ aramasında olmanız fark etmez, tam olması gerektiği gibi kapanacaktır. Telefonunuz ister sessiz ister Rahatsız Etmeyin modunda olsun, alarmınız çalacaktır. Alarmınızın çalmayacağı tek zaman iPhone’unuzun kapalı olduğu zamandır.

Ancak alarmlarınızın mükemmel bir şekilde çaldığından emin olmak için zil sesinizi kontrol etmeyi unutmayın. Zil sesi çok düşükse veya sessizse, çalarken bile alarmlarınızı duyamayabilirsiniz. Zil sesi seviyesi, kontrol merkezinizden ayarlayamayacağınız sestir. İPhone ayarlarınıza gidin ve ‘Sesler ve Dokunuşlar’ seçeneğine dokunun.

Ardından, ‘Zil ve Uyarılar’ altında, kaydırıcının uygun bir değerde olduğundan emin olun. ‘Düğmelerle Değiştir’ seçeneği açıksa, Zil sesi düzeyinizi yan düğmelerden de ayarlayabilirsiniz.

Bir dahaki sefere FaceTime aramasındaysanız ve zamanı manuel olarak takip etmeniz gerekeceğinden endişeleniyorsanız, yapma. Görüşmede hazır olun. Çünkü kurulu bir alarmınız varsa, ne olursa olsun çalacaktır.

Check Also

Dinamik Ada Afişi Yerine iPhone 14 Pro’da Gelen Aramalar İçin Tam Ekran Nasıl Alınır

Aramaları küçük bir başlıkta almaktan hoşlanmıyorsanız, bunun yerine tam ekran aramaları tercih edin. İnsanlar Apple’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.