Akıllı Spotify Çalma Listeleri Nasıl Oluşturulur

Derlenmiş çalma listeleri şu anda müzik akışı dünyasında çok popüler. Tahmin edebileceğinizden daha fazla müzik keşfetmenize izin veriyorlar. Ama hepimiz seçilmiş çalma listelerini sevsek de, gerçek şu ki, bu çalma listelerinde “sadece bizim için yapılmış” pek çok müzik bizim sevdiğimizden çok uzak. Spotify’daki çalma listeleri farklı değil. Çalma listelerinden bıktıysanız, uygulamanın algoritmaları sizin için hazırlanıyor ve müzik zevkinizi gerçekten anlayan bir şeye çaresizce ihtiyaç duyuyorsanız, PLYLST gidilecek yer.

PLYLST, zevkinize göre sizin için Spotify çalma listeleri oluşturan bir web hizmetidir. Müzik zevkiniz tamamen yatıştırılır.

PLYLST ile çalma listeleri oluşturmak oldukça kolaydır. Düzgün çalışması için Spotify hesabınıza web sitesinden giriş yapmanız ve hesabınıza erişim izni vermeniz gerekecektir.

Oturum açtıktan sonra, başlamak için “Oynatma Listesi Oluştur” düğmesini tıklayın.

Oynatma Listesinin adı, gizliliği – genel mi yoksa özel mi olacağı ve otomatik olarak güncellenip güncellenmeyeceği gibi temel ayrıntıları girerek başlayın.

Ardından, çalma listesinin oluşturulacağı şarkıların kaynağını seçin. Araç üç seçenek sunar: Yalnızca beğendiğim şarkılar, Sevdiğim sanatçıların tüm şarkıları ve Tam Spotify kataloğu.

Şimdi oynatma listesini oluşturmak için kuralları tanımlayın. Araç, çalma listesinin tam olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlandığından emin olmak için oldukça kapsamlı bir parametre listesi sunar. Sen her şey için kurallar tanımlayabilirsiniz Akustik benzerlik, Sanatçı ismi, BPM (Dakikada Beats), Danceability, Gün Önce, Gün son oynanan, Süre, Enerji, Açık, Türler, Aletli, Key, Etiket, Lyrics, Mode, Mood beri, Oynatma Sayısı, Popülerlik, Yayın Tarihi, Parça Adı için Konuşma .

Tanımlamak istediğiniz parametreleri seçin. Birinden tümüne kuralları tanımlamak için istediğiniz sayıda parametre seçebilirsiniz. Kural Ekle düğmesine tıklayarak yeni bir kural ekleyin . Çöp kutusu düğmesine tıklayarak bir kuralı silin.

Belli bir sayının altında tutmak istiyorsanız çalma listesinin kaç şarkı içermesi gerektiği için bir Limit belirleyin; boş bırakmayı da seçebilirsiniz. Oynatma listesinin nasıl sıralanacağını seçin ve Oynatma Listesini Kaydet’e tıklayın.

Oynatma listesi seçilecek ve Spotify hesabınıza eklenecektir. Gerçekten bu kadar basit.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir