AirPods müziği otomatik olarak duraklatmayacak mı? İşte bir düzeltme

Apple AirPods, yeni nesil kablosuz Bluetooth cihazıdır. İPhone'unuza otomatik olarak bağlanıp bağlantıyı kesecek kadar akıllı. Kulağınızdan çıkardığınızda bile cihaz müziği duraklatabilir. Bununla birlikte, her şey yazılım gibi, AirPod'lar da bazen garip davranabilir. İOS 12 Beta'dan sonra, birçok kullanıcı AirPod'ların kulaktan takıldığında müziği otomatik olarak duraklatmadığını bildirdi. Kullanıcılar bir AirPod'u çıkardığında, müzik başka bir AirPod'da çalmaya […]

Apple AirPods, yeni nesil kablosuz Bluetooth cihazıdır. İPhone'unuza otomatik olarak bağlanıp bağlantıyı kesecek kadar akıllı. Kulağınızdan çıkardığınızda bile cihaz müziği duraklatabilir. Bununla birlikte, her şey yazılım gibi, AirPod'lar da bazen garip davranabilir.

İOS 12 Beta'dan sonra, birçok kullanıcı AirPod'ların kulaktan takıldığında müziği otomatik olarak duraklatmadığını bildirdi. Kullanıcılar bir AirPod'u çıkardığında, müzik başka bir AirPod'da çalmaya devam eder. Ve her iki AirPod da fişe takıldığında, müzik çalma iPhone'un hoparlörlerine geçer.

Sorun, iOS 12 beta kullanıcılarına özgü değil. İnsanlar, iOS 11'de AirPod'larla da benzer sorunlar yaşadılar. Her iki durumda da, sorunun düzeltilmesi her iki iOS sürümü için de aynıdır – eşleştirmeyi kaldırın ve iPhone'unuzla tekrar eşleştirin .

Birden çok kullanıcı, AirPod'ları iPhone'unuzdan eşleştirmenin ve ardından tekrar eşleştirmenin AirPods sorununu müzik otomatik duraklatma ve çalma çalışmama sorununu çözdüğünü önerdi.

Bu eşleştirme işe yaramazsa, hem AirPod'larınızı hem de iPhone'unuzu yeniden başlatmayı deneyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top