Chrome ve Edge için Microsoft Editor Uzantısı Nasıl İndirilir

Microsoft, daha iyi ve hatasız e-postalar, bloglar ve belgeler yazmanıza yardımcı olmak için Microsoft Editor adlı yepyeni bir AI tabanlı yazma yardımcısı başlatıyor . Aracın temel özellikleri, yazım ve dil bilgisi düzeltmelerinin yanı sıra web’de yazdığınız her şey için ayrıntılandırma önerileridir.

Microsoft Editor, herhangi bir web sitesinde kullanmak üzere Chrome ve Yeni Microsoft Edge tarayıcısı için bir uzantı olarak indirilebilir, ayrıca Microsoft, yeni Düzenleyiciyi Word ve Outlook’a entegre etti.

Chrome için Microsoft Editor’ı indirin

Chrome için Microsoft Editor uzantısını aşağıdaki Chrome Web Mağazası bağlantısından edinebilirsiniz.

Chrome için Microsoft Düzenleyici

Tarayıcınıza Microsoft Editor uzantısını yüklemek için Chrome Web Mağazası’nda ‘Chrome’a ​​Ekle’ düğmesini tıklayın.

Chrome için Microsoft Editor uzantısıYüklendikten sonra, Microsoft hesabınızla oturum açmak ve uzantıyı kullanmaya başlamak için Chrome’da adres çubuğunun yanındaki Microsoft Editor uzantı simgesini (üç çizgili mavi bir kalem) tıklayın.

Not: Microsoft Editor uzantısında oturum açamıyorsanız, farklı bir Chrome profiliyle deneyin. Bizim için çalıştı.

Edge için Microsoft Editor’ı indirin

Elbette Microsoft Editor, Chromium tabanlı Yeni Microsoft Edge tarayıcısı için de kullanılabilir. Ayrıca, tarayıcıdaki çoğu uzantı için yapıyor olabileceğiniz gibi indirmek için Chrome Web Mağazası’na gitmenize gerek yoktur.

Microsoft Editor, Edge için Microsoft Edge Eklentileri web sitesinden indirilebilir (aşağıdaki bağlantı).

Edge için Microsoft Düzenleyici

Microsoft Editor uzantısını indirip tarayıcınıza yüklemek için ‘Al’ düğmesine tıklayın.

Edge için Microsoft DüzenleyiciYüklendikten sonra, tarayıcıda adres çubuğunun yanındaki Microsoft Editor uzantı simgesine tıklayın ve uzantıyı kullanmaya başlamak için Microsoft Hesabınızla oturum açın.

Microsoft Editor tarayıcı uzantısında oturum açınNot: Microsoft Editor uzantısında oturum açamıyorsanız, Edge’de farklı bir profille deneyin.

Microsoft Editor hala geliştirme aşamasındadır. Henüz oturum açamıyor veya tarayıcıda kullanamıyorsanız (farklı bir tarayıcı profiliyle bile) , uzantının 21 Nisan 2020’de herkes için yaygın olarak kullanılmasını beklemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir