Windows 10'a KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra Nvidia Geforce Experience and Drivers ile ilgili sorunlar nasıl giderilir

Microsoft kısa süre önce, OS Derlemesi 17134.407 (KB4467702) ile Windows 10 sürüm 1803 için bir güncelleme yayınlamaya başladı. Güncelleme, HoloLens dahil birçok Microsoft programı için iyileştirmeler içerir. Nvidia Geforce Experience programı ve sürücü güncellemesiyle ilgili sorunlar dışında iyi bir güncellemedir.

Görünüşe göre, bazı kullanıcılar için, KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra sistem sürücüleri güncelleyemiyor. Güncelleme ayrıca Nvidia Geforce Experience programının yeniden yüklenmesine, ancak bir yükleme hatasıyla sonuçlanmasına neden olur.

Windows 10 PC'nize 17134.407 derlemesini yükledikten sonra benzer sorunları yaşıyorsanız , güncellemeyi kaldırmayı ve ardından sürücülerinizi güncelledikten sonra tekrar yüklemeyi düşünün.

Güncellemeyi kaldırmak için, Ayarlar »Güncelleme ve Güvenlik'e gidin» "Güncelleme Geçmişini Görüntüle" yi tıklayın »Güncellemeleri kaldır'ı tıklayın , ardından KB4467702 güncellemesini seçin ve kaldırın.

İlginizi Çekebilir!

How to Set GIF as Wallpaper in Windows 11

Windows 11’de GIF Duvar Kağıdı Olarak Ayarlama

Windows 11 masaüstünüze bir kişilik dokunuşu eklemek ister misiniz? Ücretsiz ve kullanımı kolay Lively Wallpaper ve BioniX uygulamalarını kullanarak bir GIF'i duvar kağıdı olarak nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir