Windows 10'a KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra Nvidia Geforce Experience and Drivers ile ilgili sorunlar nasıl giderilir

Microsoft kısa süre önce, OS Derlemesi 17134.407 (KB4467702) ile Windows 10 sürüm 1803 için bir güncelleme yayınlamaya başladı. Güncelleme, HoloLens dahil birçok Microsoft programı için iyileştirmeler içerir. Nvidia Geforce Experience programı ve sürücü güncellemesiyle ilgili sorunlar dışında iyi bir güncellemedir.

Görünüşe göre, bazı kullanıcılar için, KB4467702 güncellemesini yükledikten sonra sistem sürücüleri güncelleyemiyor. Güncelleme ayrıca Nvidia Geforce Experience programının yeniden yüklenmesine, ancak bir yükleme hatasıyla sonuçlanmasına neden olur.

Windows 10 PC'nize 17134.407 derlemesini yükledikten sonra benzer sorunları yaşıyorsanız , güncellemeyi kaldırmayı ve ardından sürücülerinizi güncelledikten sonra tekrar yüklemeyi düşünün.

Güncellemeyi kaldırmak için, Ayarlar »Güncelleme ve Güvenlik'e gidin» "Güncelleme Geçmişini Görüntüle" yi tıklayın »Güncellemeleri kaldır'ı tıklayın , ardından KB4467702 güncellemesini seçin ve kaldırın.

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Discord Stream Sharing Discoloration in Windows

Windows’ta Discord Akış Paylaşımı Renk Değişikliği Nasıl Onarılır

Discord ekran paylaşımı sırasında görüntüde bozulma veya renklerin solması mı var? Bu çözümlere göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir