Twitter’da Tweet Planlama

Bir tweet çılgınlığında mısınız ve paylaşmak üzere olduğunuz tweet’in çok daha sonra yayına girmesi mi gerekiyor? Noktada, farklı bir tarih ve saatte yayınlanması gereken bir doğum günü tweet’i veya özel bir şey var mı?

İşte bu değerli düşünceleri istediğiniz zamana nasıl planlayabileceğiniz ve tam olarak planladığınız tarih ve saatte otomatik olarak yayınlayacağı.

Twitter.com’u bilgisayarınızdaki bir web tarayıcısında açın ve ekrandaki bir açılır pencerede Tweet kutusunu açmak için ‘Tweet’ düğmesine tıklayın.

Her zaman yaptığınız gibi tweet’inizi metin alanına yazın. Ardından, tweet kutusunun altındaki ‘Planla’ düğmesine (takvim ve saat simgesi) tıklayın.

Açılan ‘Program’ arayüzünde, tweet’in yayınlanmasını istediğiniz tarih ve saati özelleştirin ve zamanlama arayüzünün sağ üst köşesindeki ‘Onayla’ düğmesine tıklayın.

Bir tarih ve saat ayarladıktan sonra, kutudaki ‘Tweet’ düğmesinin yerini ‘Planla’ düğmesi alır. Üzerine tıklayın ve tweet’iniz programlanacak ve yayına girmesi için yapılandırdığınız tarih ve saatte otomatik olarak yayınlanacaktır.

Özel veya önemli bir şey veya her ikisi hakkında tweet atarken asla geç kalmayın!

İlginizi Çekebilir!

Chrome Ayarlarını Varsayılana Sıfırlama

Chrome tarayıcınızın istenmeyen kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımları, tema dosyaları, üçüncü taraf uzantıları, kasıtsız değişiklikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir