[Karşılaştırma] iPhone XS ve iPhone XS Max Ne Kadar Büyük?

İPhone XS, 12 Eylül'de Apple'ın 'Gather round' etkinliğinde duyurdu. Telefon, iPhone X'in tasarım prensiplerini takip ediyor, bu da 5,8 inç ekrana sahip olduğu anlamına geliyor. Ancak bu yıl da daha büyük bir “iPhone XS Max” var.

Apple, iPhone 6'dan itibaren iPhone 8'e kadar iki boyutta iPhone cihazına sahipti. Temel varyantların ekran boyutu 4,7 inç, bir "Plus" varyantı ise 5,5 inç ekran boyutuna sahipti. Bununla birlikte, iPhone X, iPhone'un daha küçük (temel) modeline neredeyse eşit boyutta bir gövdede 5,8 inç ekrana sahip her iki dünyanın en iyisi olduğunu kanıtladı.

İPhone XS de iki boyutta piyasaya çıktı. Temel model, iPhone X ile aynı 5,8 inç ekrana sahip ve "Max" modeli, büyük bir 6,5 inç ekrana sahip.

iPhone XS Boyutları

İPhone XS'in sızdırılan görüntüsü, yaklaşan iPhone cihazlarının boyutlarında da önemli bir fark olduğunu gösteriyor. Söylenti değirmeninin önerdiği daha büyük 6,5 inç iPhone XS Plus kulağa çirkin geliyor, ancak bu doğru olabilir.

Apple bu yıl tüm iPhone cihazlarında tam ekrana geçecekse, 2014'te piyasaya sürüldüğünden beri dünyanın zarif bir şekilde kabul ettiği iPhone Plus boyut varyantlarını dolduracak bir konuma sahiptir. nesil iPhone Plus modelleri, iPhone cihazlarına büyük bir ekranın gelmesi anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir