[Karşılaştırma] iPhone XS ve iPhone XS Max Ne Kadar Büyük?

İPhone XS, 12 Eylül'de Apple'ın 'Gather round' etkinliğinde duyurdu. Telefon, iPhone X'in tasarım prensiplerini takip ediyor, bu da 5,8 inç ekrana sahip olduğu anlamına geliyor. Ancak bu yıl da daha büyük bir “iPhone XS Max” var.

Apple, iPhone 6'dan itibaren iPhone 8'e kadar iki boyutta iPhone cihazına sahipti. Temel varyantların ekran boyutu 4,7 inç, bir "Plus" varyantı ise 5,5 inç ekran boyutuna sahipti. Bununla birlikte, iPhone X, iPhone'un daha küçük (temel) modeline neredeyse eşit boyutta bir gövdede 5,8 inç ekrana sahip her iki dünyanın en iyisi olduğunu kanıtladı.

İPhone XS de iki boyutta piyasaya çıktı. Temel model, iPhone X ile aynı 5,8 inç ekrana sahip ve "Max" modeli, büyük bir 6,5 inç ekrana sahip.

iPhone XS Boyutları

İPhone XS'in sızdırılan görüntüsü, yaklaşan iPhone cihazlarının boyutlarında da önemli bir fark olduğunu gösteriyor. Söylenti değirmeninin önerdiği daha büyük 6,5 inç iPhone XS Plus kulağa çirkin geliyor, ancak bu doğru olabilir.

Apple bu yıl tüm iPhone cihazlarında tam ekrana geçecekse, 2014'te piyasaya sürüldüğünden beri dünyanın zarif bir şekilde kabul ettiği iPhone Plus boyut varyantlarını dolduracak bir konuma sahiptir. nesil iPhone Plus modelleri, iPhone cihazlarına büyük bir ekranın gelmesi anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir