İPhone'daki Uçak Modu, iOS 13'te Bluetooth'u kapatmıyor

iOS güncellemeleri her zaman göründüğünden daha fazlasını içerir. Sahneye, hatta özellikler sayfasına gelmeyen, ancak günlük kullanım için oldukça kullanışlı olan küçük özellikler var. Bu tür küçük iyileştirmelerden biri, iOS 13'teki Uçak Modu'nda. İOS 13'te Uçak Modu, iPhone ve iPad'inizde Bluetooth dışındaki tüm radyoları devre dışı bırakır. Apple, iOS 13'teki bu değişikliği vurgulamak için bugün daha […]

iOS güncellemeleri her zaman göründüğünden daha fazlasını içerir. Sahneye, hatta özellikler sayfasına gelmeyen, ancak günlük kullanım için oldukça kullanışlı olan küçük özellikler var. Bu tür küçük iyileştirmelerden biri, iOS 13'teki Uçak Modu'nda.

İOS 13'te Uçak Modu, iPhone ve iPad'inizde Bluetooth dışındaki tüm radyoları devre dışı bırakır. Apple, iOS 13'teki bu değişikliği vurgulamak için bugün daha önce destek sayfasını güncelledi.

İOS 13 ve iPadOS ile Uçak Modu'nu açtığınızda Bluetooth dışındaki tüm radyoları kapatır. Uçak Modundayken Bluetooth'u kapatırsanız, cihazınız Uçak Modu'nu bir sonraki açışınızda hatırlayacaktır.

Bu, yalnızca iPhone'larında Uçak Modunu kullanırken Bluetooth'u hiç açmamış kullanıcıları etkiler. Çünkü eğer yaptıysanız, iPhone'unuz bunu zaten hatırlar ve Uçak Modu'nu etkinleştirdiğinizde yine de Bluetooth'u kapatmaz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top