İPhone'daki Tüm E-postalar Nasıl Silinir

İPhone’daki tüm postaları tek seferde silin

E-postalarınızı yönetmek için iPhone’daki Posta uygulamasını kullanıyorsanız, çeşitli eksiklikleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Önceden, bu eksikliklerden biri, tüm e-postaları tek seferde silememekti. Elbette, insanlar işe yarayan hileler bulmuştu. Ancak, çoğumuzun olmadığımız sırrı çözmediğiniz sürece, yalnızca Apple’ın ‘Tümünü sil’ düğmesini tanıtmasını diliyordunuz.

Neyse ki! Apple sonunda iOS 13 ile teslim etti. Artık iPhone’unuzdaki tüm e-postaları yalnızca birkaç dokunuşla kolayca silebilirsiniz.

Posta uygulamasını açın ve boşaltmak istediğiniz posta kutusuna gidin. Ekranın sağ üst köşesindeki Düzenle düğmesine dokunun.

Şimdi, ekranın sol üst köşesindeki Tümünü Seç seçeneğine dokunun.

Bir öğeyi seçtiğinizde ekranın altındaki seçenekler tıklanabilir hale gelecektir. Ekranın sağ alt köşesindeki ‘ Sil’e dokunun.

Ekranınızda tüm postayı gerçekten silmek ve gelen kutunuzu boşaltmak isteyip istemediğinizi soran bir onay açılır penceresi görünecektir.

Tümünü Sil’e dokunun ve haykır! Geçerli posta kutusundaki tüm postalarınız artık çöp kutusu klasörünün sakinleri olacaktır.

Geçerli posta kutusundaki tüm e-postaları iPhone’daki Posta Uygulamasından silin.

Tüm postalardan gerçekten kurtulmak istiyorsanız, çöp kutunuzu da boşaltmayı unutmayın; bu postaların hiçbiri, en azından sizin tarafınızda var olmamış gibi olacaktır.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir