Apple, iCloud'daki Mesajları destekleyen macOS 10.13.5 (17F77) sürümünü yayınladı

Apple, birçok beta testinden sonra nihayet macOS 10.13.5'i (17F77) kamuoyuna yayınladı. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanı sıra macOS 10.13.5 güncellemesi, bu hafta başlarında iOS cihazlarda kullanıma sunulan iCloud'daki Mesajlar'ı getiriyor.

Güncelleme ayrıca daha önce yalnızca iMac Pro'da sunulan 'Ink Cloud' duvar kağıdını, geliştirilmiş harici GPU desteğini ve diğer küçük ayarlamaları da beraberinde getiriyor.

İCloud'daki Mesajlar özelliğini Mesajlar uygulama ayarlarından etkinleştirebilirsiniz. Mac'inizi macOS 10.13.5'e güncelledikten sonra varsayılan olarak etkinleştirilmeyebilir, bu nedenle bunu Mesajlar'da Tercihler bölümünde kontrol ettiğinizden emin olun.

Resmi değişiklik günlüğü:

MacOS High Sierra 10.13.5 Güncellemesi, Mac'inizin kararlılığını, performansını ve güvenliğini artırır ve tüm kullanıcılar için önerilir.

Bu güncelleme, ekleriyle birlikte iCloud'da mesajlar saklamanıza ve Mac'inizde yer açmanıza olanak tanıyan iCloud'daki Mesajlar için destek ekler. İCloud'da Mesajları etkinleştirmek için Mesajlar'da Tercihler'e gidin, Hesaplar'ı tıklayın ve ardından "iCloud'da Mesajları Etkinleştir" seçeneğini seçin.

Kaynak: Apple

İlginizi Çekebilir!

iOS 11.4 güvenlik ayrıntıları artık mevcut

Apple, bu haftanın başlarında iPhone ve iPad cihazları için iOS 11.4 güncellemesini yayınladı. Güncelleme performans …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir