İPhone XS, XS Max ve iPhone XR'de ağır çekim video nasıl kaydedilir?

Apple’ın iPhone cihazları her zaman harika ağır çekim videolar kaydetmesiyle biliniyor. Bununla birlikte, dünyanın Android tarafında, ağır çekim videolar, 1080p çözünürlükte 960 fps’ye kadar ağır çekim kaydı destekleyerek ileriye doğru büyük bir adım attı.

İPhone XS, XS Max ve iPhone XR, yeni A12 Bionic Chip ile bile 1080p çözünürlükte 240 fps’de ağır çekim videoları kaydedebildi. Bu, 1449 dolara kadar olan bir akıllı telefon için korkunç.

Her neyse, buna değer, iPhone XS ve iPhone XR’nin piyasadaki en iyi ağır çekim video kayıtlarından birini (240 fps’de) sunduğunu söylemek güvenlidir. Yeni iPhone’unuza ağır çekim videoları nasıl kaydedeceğinizi görelim.

  1. Ağır Çekim fps ayarını kontrol edin

    İPhone XS veya iPhone XR’nizde ağır çekim videolar kaydetmeye başlamadan önce, Ayarlar »Kamera» Ağır çekim kayıt ayarlarına giderek Ağır çekim kayıt ayarlarının doğru yapıldığından emin olun ve Ağır çekim fps ayarını 240 olarak seçin. İhtiyacınıza göre fps veya 120 fps.

  2. Kamera uygulamasını açın ve SLO-MO’ya dokunun

    İPhone’unuzdaki kamera uygulamasını açın ve yavaş çekim video kayıt ekranına gitmek için soldaki SLO-MO’ya dokunun (veya sola iki kez kaydırın).

  3. Çekime başlamak için Kırmızı düğmeye dokunun

    İPhone XS ve iPhone XR’nizde ağır çekim videolar kaydetmeye başlamak için kırmızı düğmeye dokunun.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir