iPhone X iOS 12 güncellemesi: Bildiğimiz her şey

Apple'ın 2018 geliştirici konferansı hemen köşede. Şirketin yeni bir iOS sürümü olan iOS 12 ile birlikte konferansta birçok yeni şeyi duyurması bekleniyor. Yeni yazılımın platforma bazı çığır açan değişiklikler getireceği söyleniyor. İPhone X iOS 12 güncellemesi, özellikle diğer iPhone modellerinden daha iyi özelliklere sahip olacak.

Söylentilere göre iOS 12 ve macOS 10.14, her iki işletim sistemini tek bir platformda birleştirerek Mac, iPhone ve iPad cihazları arasındaki boşluğu kapatacak. Bununla birlikte, Bloomberg'e göre, Apple bu değişikliği büyük olasılıkla bu yıl değil, iOS 13 ile gelecek yıl getirecek.

İPhone X iOS 12 güncellemesi, Face ID, Animoji ve daha fazlası gibi ayırt edici özellikler nedeniyle özellikle iPhone 8 iOS 12 güncellemesinden ve önceki nesil iPhone modellerinden daha zengin özelliklere sahip olacak.

iPhone X iOS 12 Özellikleri

iOS 12 Çıkış Tarihi

İOS 12, 4 Haziran'da WWDC 2018'de duyurulacak. Resmi açıklamadan kısa bir süre sonra, yazılım geliştiricilere beta sürüm olarak sunulacak. Kullanıcılar, iOS 12 geliştirici beta sürümünü yalnızca ücretli bir geliştirici hesabıyla indirebilecekler. Geliştirici olmayanlar için, desteklenen tüm iPhone ve iPad cihazları için iOS 12'nin genel beta sürümü daha sonra yayınlanacaktır.

Apple, WWDC 2018'de iOS 12'yi resmen duyurduğunda bu sayfadaki yeni bilgileri güncelleyeceğimizden emin olacağız. Bizi izlemeye devam edin ..

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir