iPhone 6, iOS 12 güncellemesinden sonra yavaş mı? İşte nasıl düzelteceğiniz

İOS 12, iPhone'unuzun hızını ve pil ömrünü artırmayı amaçlayan performans odaklı bir güncellemedir. Bununla birlikte, güncelleme doğru şekilde kurulmazsa, yapılması gerekenin tersini yapabilir. İPhone'unuzu yavaşlatabilir.

İOS 12'de çalışırken iPhone 6'mızda hızda önemli bir artış olduğunu fark ettik. Ancak, iOS güncellemelerinin bir iPhone'u yavaşlatması oldukça yaygındır. Her zaman olur, bazen güncelleme kasıtlı olarak yaşlanan iPhone'unuzu yavaşlatmak için tasarlandığından (iOS 11'in yaptığı gibi), ancak çoğunlukla iPhone'unuzla uyumsuzluk sorunlarından kaynaklanır.

İPhone 6'nız iOS 12'yi yükledikten sonra yavaşsa, büyük olasılıkla cihazda tam fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirilerek çözülebilecek bir uyumluluk sorunudur.

Bilmeniz gereken 30+ iOS 12 Beta problemleri

Tam fabrika ayarlarına sıfırlama talimatları aşağıda mevcuttur. Ancak bunu yapmadan önce, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve önemli verilerinizi bilgisayarınıza yedeklediğinizden emin olun. Ayrıca, sıfırlama işlemini gerçekleştirmeden önce iPhone 6'nızın tam bir iCloud veya iTunes yedeğini alın.

İOS 12'de yavaş iPhone 6 nasıl düzeltilir

  1. İPhone'unuzu iTunes veya iCloud aracılığıyla yedeklediğinizden emin olun.
  2. Ayarlar »Genel'e gidin .
  3. Sıfırla'yı seçin.
  4. Tüm İçeriği ve Ayarları Sil'e dokunun. Bir iTunes yedeklemesi aldıysanız, Şimdi Sil'e dokunun. Aksi takdirde, Yüklemeyi Bitir Sonra Sil'i seçin.

Sıfırlamadan sonra, iPhone'unuzu yeni olarak ayarlayın ve sorunsuz çalışması gerekir. İTunes yedeklemenizi geri yüklerseniz, iPhone'unuz tekrar yavaşlayacaktır. Yeni başlamak daha iyidir.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir