İMessage'da Havai Fişek Gönderme

İMessage, Apple tarafından yalnızca aygıtları için hazırlanmış bir anlık mesajlaşma hizmetidir. Bu, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler bir uygulamadır. Apple, kullanıcıları yapıştırmak için ona yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Bir iPhone kullanıyorsanız ve birine yaratıcı bir iMessage göndermek istiyorsanız, mesajınızı özelleştirme ve onunla tema ekleme seçeneğiniz vardır. Birisine bir mesajla birlikte havai fişek […]

İMessage, Apple tarafından yalnızca aygıtları için hazırlanmış bir anlık mesajlaşma hizmetidir. Bu, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler bir uygulamadır. Apple, kullanıcıları yapıştırmak için ona yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Bir iPhone kullanıyorsanız ve birine yaratıcı bir iMessage göndermek istiyorsanız, mesajınızı özelleştirme ve onunla tema ekleme seçeneğiniz vardır.

Birisine bir mesajla birlikte havai fişek gönderirseniz, mesajı açar açmaz ekranda havai fişek olacaktır. Bu özellik, kullanıcılar tarafından mesaj gönderirken yaygın olarak kullanılmıştır.

İMessage’da Havai Fişek Gönderme

Göndermek istediğiniz mesajı yazın ve ardından metin kutusunun yanındaki yukarı oku basılı tutun.

İMessage, Bubble ve Screen olmak üzere iki tür efekt sunar. Bubble’da, mesaj balonuna efektler ekleyebilirsiniz, Ekran’da ise efektler arka planda görüntülenir. Fireworks bir ekran efekti olduğundan, üstteki ‘Ekran’ı seçin.

İlk efektin önizlemesi, yani ‘Yankı’ şimdi görüntülenecektir. Şimdi, Havai Fişek efektini bulana kadar sağa kaydırmaya devam edin.

Fireworks efektini bulduğunuzda, mesajı göndermek için yukarı ok işaretini tıklayın.

Bu efekti kullandığınızda arka planın havai fişeklerle nasıl dolduğunu görebilirsiniz.

İMessage üzerinden arkadaşlarınıza havai fişek ve diğer efektleri gönderin ve mesajlaşmayı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top