DÜZELTME: Oturum Açtıktan Sonra Windows 10 Siyah Ekran Sorunu

Siyah ekran sorunu muhtemelen Windows 10 bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz en kötü hatalardan biridir. Bilgisayarınızda oturum açtıktan sonra yalnızca imleç ile siyah bir ekran görüyorsanız, büyük olasılıkla, son bir Windows güncellemesi makinenizi bozmuştur. Bu kılavuzda, Windows 10 PC’lerdeki siyah ekran sorununu hızlı bir şekilde çözeceğiz. Windows 10’da siyah ekran sorunu nasıl giderilir İmleçli siyah ekranda , Görev […]

Siyah ekran sorunu muhtemelen Windows 10 bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz en kötü hatalardan biridir. Bilgisayarınızda oturum açtıktan sonra yalnızca imleç ile siyah bir ekran görüyorsanız, büyük olasılıkla, son bir Windows güncellemesi makinenizi bozmuştur. Bu kılavuzda, Windows 10 PC’lerdeki siyah ekran sorununu hızlı bir şekilde çözeceğiz.

Windows 10’da siyah ekran sorunu nasıl giderilir

  1. İmleçli siyah ekranda , Görev Yöneticisini açmak için Ctrl + Shift + Esc tuşlarına basın » Dosya’ya tıklayın» Yeni görevi çalıştır’ı seçin.
  2. Windows Hizmetlerini açmak için Çalıştır kutusuna services.msc yazın.
  3. Seçip Özellikleri AppReadiness hizmeti »üzerine çift tıklama Engelli tıklayın Ok üzerinde» tıklayın uygula »olarak Başlat türü ayarlayın kutu.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  5. Tekrar, Görev Yöneticisini açın » Dosya’ya tıklayın» Yeni görevi çalıştır’ı seçin ve bir Komut İstemi penceresi açmak için Çalıştır kutusuna CMD yazın.
  6. Komut İstemi’nde aşağıdaki komutu verin.
     kapatma / s / f

Son komut bilgisayarınızı kapatacaktır. Tekrar başlatın ve herhangi bir zorluk yaşamadan oturum açabilmelisiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top