Dropbox Transfer beta artık iOS için kullanılabilir

Dropbox kullanıcılarının bir bağlantıya sahip herkese büyük dosyalar (100 GB'a kadar) göndermesine olanak tanıyan yepyeni bir özellik olan Dropbox Transfer, artık App Store'da uygulamanın en son güncellemesine sahip iPhone ve iPad cihazlarında kullanılabilir.

Dropbox sürüm 152.3, iOS cihazlara bir dizi yeni özellik getiriyor. Dropbox Transfer beta desteğinin yanı sıra, en son güncelleme ayrıca "taşınan dosyalar ve klasörler için geri alma", belgeleri tarama ve 3D Touch ile doğrudan Ana ekrandan fotoğraf yükleme yeteneği ve iyileştirilmiş yorum deneyimi sunar.

📋 Aşağıdaki tam değişiklik günlüğüne göz atın:

• İstemediğiniz bir grup dosyayı yanlışlıkla mı taşıdınız? Artık klasörlerin ve dosyaların taşınmasını geri alabilirsiniz!
• Belgeleri tarayın ve fotoğrafları doğrudan Ana ekrandan yükleyin
• Daha güçlü yorumlar: artık yorum bildirimlerini silebilir, çözebilir, okundu olarak işaretleyebilir ve yanıtlayabilirsiniz
• Dropbox Transfer beta aracılığıyla transferleri alın

Dropbox sürüm 152.3, App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir.

📥 App Store Bağlantısı

İlginizi Çekebilir!

How to Enable or Disable Inline Predictive Text Suggestions on iPhone

İPhone’da Metin Önerilerini Etkinleştirme veya Devre Dışı Bırakma

iOS 17'nin daha iyi hassasiyet ve verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş metin tahmini özelliğini keşfedin. Hangi iPhone modellerinin bu özellikle uyumlu olduğunu öğrenin ve bunu cihaz ayarlarında nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir