Audio Ruler, Mesafeyi Sesle Ölçebilen bir iPhone uygulamasıdır

Sihirbaz şapkasını takma ve etrafınızdaki herkesi etkileme zamanı!

Ne dersiniz? Telefonunuzla mesafeyi sesle ölçün mü? Yenilik ve yaratıcılığın sıra dışı olduğu 21. yüzyıla hoş geldiniz! Teknoloji meraklıları buna bayılacak. AR cetvellerinin üzerinden geçin, ses cetvelleri burada. Audio Ruler, uygulamanın geliştiricilerinin iddia ettiği gibi 0,25 cm’ye kadar hassasiyetle ses yardımıyla mesafeyi ölçmenizi sağlayan bir iPhone uygulamasıdır. Bu, geleneksel ölçüm uygulamalarından çok daha doğrudur ve bir AR uygulamasının aksine, iyi aydınlatma koşullarının kısıtlamasını da ortadan kaldırır.

Uygulamanın temeli, gelişmiş matematikle beslenen bir algoritmadır ve bu da onu bu kadar doğru kılar. Süreç de oldukça basit. Telefonunuzdan gelen sesi kullanarak herhangi iki A ve B noktası arasındaki mesafeyi ölçebilirsiniz.

Kulaklıklarınızı kullanmanızı gerektirir ve hem kablosuz hem de normal olanlarla çalışır. Çalışma prosedürü şuna benzer: Telefonunuzu, ölçmek istediğiniz şeyin A noktasıyla hizalayın ve ardından sol kulaklığı iPhone’unuzun mikrofonuna yerleştirin ve işlemi başlatın. İlk kalibrasyon tamamlandığında, sol kulaklığı nesnenin B noktasına hareket ettirin, birkaç örneğin çalmasını ve mesafeyi hesaplamasını bekleyin.

Ve hepsi bu kadar. Oldukça basit ve yaratıcı – harika bir kombinasyon. Uygulama şu anda yalnızca iPhone için kullanılabilir ve yalnızca 3,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

uygulama mağazasında görüntüle

İPhone’unuz için Ses Cetvelini alın ve sihirbazlığınızı arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin. Olacağımızı biliyoruz. Hatta bir şeyi gerçekten ölçmeniz gerektiğinde ve hiç kimse doğru araçlara sahip olmadığında, yani elbette sizden başka kimse olmadığında bile kullanışlı olabilir. Teknolojik açıdan hayatta kalmak için ne harika bir zaman!

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir