Ücretsiz Simgeler için En İyi 5 Site

Simgeler harika gezginlerdir, bir şeyleri çevrimiçi olarak hatırlamaya ve bulmaya yardımcı olurlar. Okuyucularınıza bir şey belirtmeniz gerektiğinde bu simgeler kullanışlı olur. Aynı şey için tekrar tekrar kelimeler kullanmak yerine, bunları simgelerle değiştirebilirsiniz. Simgelerin en iyi yanı, yaratıcı, sevimli ve hatırlanmasının oldukça kolay olmasıdır. Iconbros.com Iconbros.com, sekiz binden fazla çeşitten oluşan geniş bir siyah beyaz simge […]

Simgeler harika gezginlerdir, bir şeyleri çevrimiçi olarak hatırlamaya ve bulmaya yardımcı olurlar. Okuyucularınıza bir şey belirtmeniz gerektiğinde bu simgeler kullanışlı olur. Aynı şey için tekrar tekrar kelimeler kullanmak yerine, bunları simgelerle değiştirebilirsiniz. Simgelerin en iyi yanı, yaratıcı, sevimli ve hatırlanmasının oldukça kolay olmasıdır.

Iconbros.com

Iconbros.com, sekiz binden fazla çeşitten oluşan geniş bir siyah beyaz simge koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Bu web sitesi ile ilgili hoş bir gerçek, neredeyse her gün yeni simgeler yüklemeleridir.

Bu 8000 ve garip simgeler, tümü sitede kolayca erişilebilen ve indirilebilen 200’den fazla koleksiyona ayrılmıştır. Hem özetlenmiş hem de doldurulmuş simgeler vardır. Eklenen simgelerin kronolojisi tatmin edici bir evrimsel yolculuğu izliyor. Bu, daha basit ve daha sade simgeler bulmak için eski sayfalara gitmeniz gerektiği anlamına gelir.

İkonları görüntüle

Akıcı Simgeler

Icons8’in akıcı simgeleri, ikonlar için sağlıklı bir web sitesidir, aslında oldukça ikoniktir (tüm kelime oyunları amaçlanmıştır). Site, 20’den fazla stil ve otomatik olarak oluşturulmuş 50 kategoriden oluşan çeşitli ve geniş bir dizi sunmanın yanı sıra, 190’ın üzerinde simge trendine de ev sahipliği yapıyor. Simgelerden herhangi birini favori olarak işaretleyerek kendi kategorilerinizi de oluşturabilirsiniz.

Simgeleri indirmek de oldukça basittir, birden fazla simgeyi sürükleyip bırakabilir ve bunları bir koleksiyon olarak birlikte indirebilirsiniz. Ancak, kendi kendine oluşturulan bu koleksiyonlar yalnızca PNG formatında ücretsiz olarak indirilebilir. Icons8 başka bir heyecan verici özelliğe sahiptir. Simgeleri özelleştirebilirsiniz! Renkten metne, kaplamalara ve hatta görsel efektlere kadar her simge kendi görüşünüzde yeniden yaratılabilir.

Akıcı simgeleri GÖRÜNTÜLE

Animasyonlu Simgeler

Bu, her zamanki simgelere ek bir animasyon özelliği sunan başka bir icon8 ürünüdür (tıpkı adından da anlaşılacağı gibi). 11 bölüme ayrılmış 400’den fazla benzersiz animasyonlu simge vardır ve tümü anında kullanıma hazırdır. Bunları gif, efekt sonrası olarak indirebilir ve hatta JSON bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

Animasyonlu simgeleri GÖRÜNTÜLE

Iconshock.com

Iconshock, bazı harika simgeler bulmak için başka bir yerdir. 30 farklı kategoriye yayılmış 450’den fazla simge ile iconshock, kullanıma hazır birkaç özellikli simge kategorisi de görüntüler.

Sitede ayrıca çeşitli simge ve arka plan rengi özelleştirilebilir özelliklere sahip 30’dan fazla simge stili vardır. Ancak, indirilebilir seçenekler yalnızca PNG biçimiyle sınırlıdır (çünkü bu tek ücretsiz biçimdir). PNG indirmesi için kullanılabilen dört simge boyutu vardır; 32px, 72px, 128px ve 256px.

İconshock’U GÖRÜNTÜLE

Simge Bulucu

Iconfinder kendi başına tamamen ücretsiz bir ikon sitesi değildir, ancak 50 kategoride ve 10 farklı stilde yüzlerce ücretsiz simge vardır. Tek yapmanız gereken, istediğiniz simgeleri aramak ve ‘Yalnızca ücretsiz simgeler’e geçiş yapmaktır; aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi seçeneğiniz olur. Web sitesine geri bağlantı vermek istemiyorsanız ‘Bağlantı Geri Yok’ ile anlaşabilirsiniz.

Üç farklı simge setinde de birkaç ücretsiz simge vardır; “Öne Çıkanlar”, “En Yeni” ve “En Popüler”. Favori simgelerinizi kişiselleştirilmiş kategorilere de ekleyebilirsiniz. Bu simgeleri indirmek oldukça kolay ve etkilidir. Bunları bir PNG veya SVG formatında indirebilir ve ayrıca PNG indirmesinin boyutunu da seçebilirsiniz. Hem PNG hem de SVG biçimleri için Base64 kodlarını da kopyalayabilirsiniz.

simge bulucuyu dene

Öyleyse, bu ücretsiz simgeleri edinin ve web sitenize ikonik bir görünüm kazandırın!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top