Ücretsiz Çizimler İçin En İyi 5 Site

Çizimler, partinin hayatıdır. Tasarımınıza duygu, görsel çekicilik ve en önemlisi insan dokunuşu katarlar. Ancak masaya biraz renk ve merak getirmeyi düşündüğünüzde, bunun bir bedeli var. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, her internet ürünü için her zaman paha biçilmez bir mal vardır. Paraya ihtiyacı olmadığı için paha biçilemez ve paraya ihtiyacı olmadığı için paha biçilemez.

Bu nedenle, tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kullanabileceğiniz harika illüstrasyonlar bulmak için en iyi 5 site hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Manypixels.co

Bu web sitesi, ilgi çekici bir illüstrasyon için son dakika ihtiyacını karşılamanın en iyi yollarından biridir. Manypixels.co ile ilgili çekici bir kalite, önceden tasarlanmış bir resim galerisi sunsa da, yine de bu tasarımların her biri için genel rengi seçmenize izin vermesidir. İş, alışveriş, yemek, rekreasyon gibi çeşitli konular için eskizler bulabilirsiniz.

Makepixels galerisi, dört farklı renkli resim biçimi sağlar. “Tek renkli” bölüm, tek bir rengin tonlarıyla ilgilenir. ‘İki renkli’ format, iki belirgin renge sahip resimler sunar. İzometrik bölüm tamamen üç boyutlu renkli ve karakterli resimlerle ilgilidir ve ‘düz çizgi’ galeride hepsi tek bir özel renkte daha basit çizimler olan komik resimler içerir.

Bu resimlerin her birini SVG dosyası veya PNG dosyası olarak indirebilirsiniz.

Manipikselleri görüntüle

Openpeeps.com

Adından da anlaşılacağı gibi openpeeps.com insan merkezli bir illüstrasyon web sitesidir (peeps, anlamadıysanız, bin yıllık argo kullanan insanlar anlamına gelir). Manipikseller gibi, burada da illüstrasyonları tek tek indirebilirsiniz. Bu ayrı vektör parçaları, beğeninize göre karıştırılabilir ve eşleştirilebilir.

Çizimler 3 farklı şekilde ortaya çıkıyor; göğüs (yarım vücut veya gövde), oturma ve ayakta durma pozisyonları. Ücretsiz zip dosyasını indirerek bu duruşların her birini ayrı ayrı birleştirebilir ve ayrıntılar da ekleyebilirsiniz. Sitede önceden tasarlanmış bazı gözetlemeler de var, bunları bir SVG resmi veya bir PNG resmi olarak kullanabilirsiniz.

Openpeep’leri Görüntüle

Blush.design

Openpeep’lerdeki indirilebilir dosyaların çoğu siyah beyaz peeplerdir, ‘Blush’ ile kullanarak peep’lerinize renk ve çeşitlilik katabilirsiniz.

Blush, Openpeeps’in etkili bir illüstrasyon eklentisidir. Gözlerin ten rengini, bg rengini ve hatta kıyafetini, duruşunu ve aksesuarlarını seçebileceğiniz çok daha yaratıcı, renkli ve ilginç bir format sunar. Esasen, Blush önceden tasarlanmış bir gözetleme sayfası değildir ve openpeep’lerden farklı olarak, herhangi bir zip dosyası satın almanıza ve hatta indirmenize gerek yoktur.

Yapmanız gereken tek şey, yaratıcı beyin hücrelerinin yanmasını sağlamak ve kendi benzersiz parçanızı yaratmak için resimlerden herhangi birini karıştırıp eşleştirmek. Kendinizi gerçekten yaratıcı hissetmiyorsanız, çizimleri rastgele hale getirebilirsiniz ve Blush size bazı benzersiz fikirler verecektir. Kreasyonlarınızı kolayca indirebilir veya hatta görüntü / düzenleyici bağlantısını kopyalayabilirsiniz. (psst. COVID aksesuarları da var).

Blush.design’ı görüntüleyin

Kağıt Çizimler

İconscout.com tarafından hazırlanan Kağıt Çizimler, belirli bir animasyon ve tasarım stilini izleyen 22 basit çizgi filmden oluşan ücretsiz bir pakettir. Bu çizimler, ayrı bir PNG görüntüsü veya toplu bir zip dosyası olarak anında indirilebilir. Kağıt resimlerde gezinmek ve en çok beğendiğinizi bulmak daha akıllıca olacaktır, çünkü ‘arama çubuğuna’ basmak size iconscout’tan ücretli öğeler getirecektir.

Kağıt resimlerini görüntüleyin

Control.rocks

Kesinlikle öyle. Özellikle web sitenizin çehresini seçtiğiniz resimlerle değiştirmeye başladığınızda. Control.rocks, iki geniş türden resim paketine sahiptir; biri bedava, diğeri değil. Her iki paketin de kendi artıları ve eksileri var.

Ücretsiz paket sınırlı sayıda resim (108) sunar ve ücretli olan çeşitli seçenekler sunar. Ücretsiz paket öğelerine, bir satın alma prosedürü aracılığıyla zip dosyasını indirerek erişilebilir (bu listedeki her bir satın alma prosedürü için 0 $ ekleyebilirsiniz). Bu çizimler, tasarımınızda kolaylıkla kullanılabilir.

CONTROL.ROCKS’u görüntüleyin

Opendoodles.com

Tıpkı adından da anlaşılacağı gibi Opendoodles, karalanmış vektör çizimleri sunuyor. Web sitesinde, bir SVG dosyası, bir PNG dosyası ve hatta bir GIF olarak kullanılabilen, anında kullanılabilen bir dizi resim vardır. Her bir illüstrasyonun bir arka planı ve eklenmiş renkleri olduğu birkaç renkli ‘kompozisyon’ da vardır.

Opendoodles aynı zamanda bir illüstrasyon üreticisidir! Önceden tasarlanmış bir galeriye kendi renk yelpazenizi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz, tek tek karikatürleri veya tüm kitaplığı / paketi de indirebilirsiniz.

OPENDOODLES’I DENEYİN

Buradaki illüstrasyon web sitelerinin çoğu ücretsiz ve ücretli hizmetler sunar. Tasarımınıza dahil edebileceğiniz çeşitli ücretsiz paketleri de var. Bu ücretsiz illüstrasyon web sitelerinden hangilerinin rahat edeceğiniz yeri bulun ve bunları sonuna kadar kullanın!

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir