Telefonunuz uygulamasını Windows 10'da indirme

Microsoft, kullanıcıların akıllı telefonlarını bilgisayarlarıyla senkronize etmelerine izin vermek için Windows 10 için Telefonunuz'u piyasaya sürdü. Uygulama, önce Windows Insider sürümlerinde bir beta olarak dahili olarak test edildi ve ardından Ekim 2018'de Windows 10 sürüm 1809'un piyasaya sürülmesiyle herkes için yayınlandı.

Telefonunuz uygulamasını Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama şu anda yalnızca tam senkronizasyon için Android cihazları desteklerken, iOS desteği, PC ve iPhone'daki Edge tarayıcısında web sayfalarının paylaşılmasıyla sınırlıdır.

Telefonunuz uygulaması nasıl indirilir

  1. Windows Mağazası web sürümünde Telefonunuz listesini açın. Ardından, Al düğmesini ve ardından tarayıcı tarafından sorulduğunda Microsoft Mağazasını Aç'ı tıklayın.
  2. Telefonunuz Microsoft Store'da açıldığında. Uygulamayı PC'nize indirmek ve yüklemek için Al düğmesine tıklayın.
  3. Telefonunuz uygulaması yüklendiğinde, uygulamayı açmak için Başlat düğmesine basın. Ayrıca Başlat menüsünden Telefonunuzu da arayabilirsiniz.

Bu kadar.

Check Also

VLC Media Player Nasıl Kaldırılır

Yukarıda belirtilen yöntemleri kullanarak VLC media player'ı Windows veya macOS cihazınızdan kolayca kaldırabilirsiniz. Uygulamayı bu yöntemleri kullanarak kaldıramazsanız - ki bu pek olası değildir - üçüncü taraf bir kaldırıcı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.