Telefonunuz uygulamasını Windows 10'da indirme

Microsoft, kullanıcıların akıllı telefonlarını bilgisayarlarıyla senkronize etmelerine izin vermek için Windows 10 için Telefonunuz'u piyasaya sürdü. Uygulama, önce Windows Insider sürümlerinde bir beta olarak dahili olarak test edildi ve ardından Ekim 2018'de Windows 10 sürüm 1809'un piyasaya sürülmesiyle herkes için yayınlandı.

Telefonunuz uygulamasını Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama şu anda yalnızca tam senkronizasyon için Android cihazları desteklerken, iOS desteği, PC ve iPhone'daki Edge tarayıcısında web sayfalarının paylaşılmasıyla sınırlıdır.

Telefonunuz uygulaması nasıl indirilir

  1. Windows Mağazası web sürümünde Telefonunuz listesini açın. Ardından, Al düğmesini ve ardından tarayıcı tarafından sorulduğunda Microsoft Mağazasını Aç'ı tıklayın.
  2. Telefonunuz Microsoft Store'da açıldığında. Uygulamayı PC'nize indirmek ve yüklemek için Al düğmesine tıklayın.
  3. Telefonunuz uygulaması yüklendiğinde, uygulamayı açmak için Başlat düğmesine basın. Ayrıca Başlat menüsünden Telefonunuzu da arayabilirsiniz.

Bu kadar.

Check Also

Uygulamalarınızı Düzenlemek için Windows 11’de Başlat Menüsünde Bir Klasör Nasıl Oluşturulur

Uygulamalarınızı Düzenlemek için Windows 11’de Başlat Menüsünde Bir Klasör Nasıl Oluşturulur Uygulamalarınızı klasörler halinde düzenleyerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.