"SAMSUNG Electronics Co., Ltd. – WPD – 2.14.9.0" sürücüsünü daha fazla cihaza sunan Windows güncellemesi

Windows makinenizde “SAMSUNG Electronics Co., Ltd. – WPD” aygıtı için sürüm 2.14.9.0’a bir güncelleme görüyor olabilirsiniz. Bu, PC’nize yüklenmekte olan bir Samsung Mobile MTP aygıt sürücüsüdür. Ancak, yeni bir sürücü sürümünün piyasaya sürüldüğü değil. 2.14.9.0 sürümü ilk olarak Aralık ayı başında piyasaya sürüldü

GÜNCELLEME:
Samsung WPD güncellemesi PC’nize yüklenemiyorsa. Aşağıdaki bağlantıdaki talimatları izleyerek güncellemeyi manuel olarak indirebilir ve kurabilirsiniz:

DÜZELTME: Samsung WPD 2.14.9.0 sürücüsü Windows’a yüklenemiyor

Windows makinenizde “SAMSUNG Electronics Co., Ltd. – WPD” aygıtı için sürüm 2.14.9.0’a bir güncelleme görüyor olabilirsiniz. Bu, PC’nize yüklenmekte olan bir Samsung Mobile MTP aygıt sürücüsüdür.

Ancak, yeni bir sürücü sürümünün piyasaya sürüldüğü değil. 2.14.9.0 sürümü ilk olarak Aralık 2018’in başlarında piyasaya sürüldü. Microsoft, her Windows makinesinde Samsung Mobile aygıt sürücüsünün yüklü olduğundan emin olmak için bu güncellemeyi şimdi daha geniş bir kitleye yayıyor gibi görünüyor. Bu güncellemeyi alıyorsanız, yakın zamanda USB üzerinden PC’nize bir Samsung Mobile bağladınız.

“- WPD – 2018/12/04 00:00:00 – Ltd. SAMSUNG Electronics Co., 2.14.9.0” Aşağıda dolu detaylar güncelleme paketi:

Şirket: Samsung Electronics CO., LTD.
Sürücü Üreticisi: SAMSUNG Electronics Co., Ltd.
Sürücü Sınıfı: Diğer Donanım
Sürücü Modeli: SAMSUNG Mobile MTP Device
Sürücü Sağlayıcı: SAMSUNG Electronics Co., Ltd.
Sürüm: 2.14.9.0
Sürüm Tarihi: 12/4/2018

Bu güncellemeyi Windows PC’nizde henüz almadıysanız, Samsung Mobile aygıt sürücüsü güncellemesini indirmek / yüklemek için devam edin ve ayarlarda Güncellemeleri kontrol et düğmesine basın.

İlginizi Çekebilir!

How to Change Account Password Using Powershell on Windows 11

Windows 11’de Powershell Kullanarak Hesap Parolası Nasıl Değiştirilir?

PowerShell kullanarak Windows 11'de yerel hesabınızın parolasını nasıl sıfırlayacağınızı veya değiştireceğinizi öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir