İPhone'da Apple Arcade Oyunlarına Nasıl Erişilir ve İndirilir

İOS 13’ün resmi olarak halka sunulmasıyla birlikte, Apple Arcade artık en son iOS güncellemesini çalıştıran tüm cihazlarda kullanılabilir. İPhone’unuzu henüz güncellemediyseniz, iOS 13’ü cihazınıza indirip yüklemek için Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme bölümüne gidin. Apple Arcade Uyumluluğu Apple Arcade yalnızca iOS 13’te mevcuttur ve iOS 13 yalnızca aşağıdaki iPhone modellerinde ve bunların Plus / Pro / […]

İOS 13’ün resmi olarak halka sunulmasıyla birlikte, Apple Arcade artık en son iOS güncellemesini çalıştıran tüm cihazlarda kullanılabilir. İPhone’unuzu henüz güncellemediyseniz, iOS 13’ü cihazınıza indirip yüklemek için Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme bölümüne gidin.

Apple Arcade Uyumluluğu

Apple Arcade yalnızca iOS 13’te mevcuttur ve iOS 13 yalnızca aşağıdaki iPhone modellerinde ve bunların Plus / Pro / Max çeşitlerinde kullanılabilir:

Apple Arcade Oyunlarını İndirme

İPhone’unuza iOS 13 yükledikten sonra, App Store uygulamasını açın ve alt satırdaki “Arcade” seçeneğine dokunun.

App Store’da “Arcade” e dokunun

Apple Arcade oyunlarını almak için önce servise abone olmanız gerekir. Neyse ki Apple, hizmetteki tüm oyunlara sınırsız erişim sağlayan ücretsiz 1 aylık Arcade deneme sürümü sunuyor.

Bir ay boyunca ücretsiz denediğinizi ve ardından aboneliğinize devam etmek veya iptal etmek isteyip istemediğinize karar verdiğinizi söylüyoruz. Başlamak için Arcade ekranındaki “Ücretsiz Deneyin” düğmesine dokunun.

1 aylık ücretsiz Apple Arcade edinin, Arcade ekranında “Ücretsiz Deneyin” e dokunun
Apple Arcade Oyunları Listesine bakın

Arcade’de Çok Oyunculu Oyunlar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top