iOS 12.1.3, iPad'deki Uygulama Değiştirici için Alt + Tab klavye kısayolunu bozuyor

İOS 12.1.3'te yeni bulunan bir hata, iPad cihazlarındaki uygulamalar arasında geçiş yapmak için Alt + Tab klavye kısayolunu bozmuş gibi görünüyor. Hata, kullanıcıların Sekme tuşunu bırakırken geçiş yapmak istedikleri uygulamaları seçmelerini engeller. İOS 12.1.3'te iPad ile klavye kullanırken, Uygulama Değiştiriciyi açmak için Alt + Tab klavye kısayoluna basabilir ve ardından, görünümüne geçmek istediğiniz uygulamayı almak […]

İOS 12.1.3'te yeni bulunan bir hata, iPad cihazlarındaki uygulamalar arasında geçiş yapmak için Alt + Tab klavye kısayolunu bozmuş gibi görünüyor. Hata, kullanıcıların Sekme tuşunu bırakırken geçiş yapmak istedikleri uygulamaları seçmelerini engeller.

İOS 12.1.3'te iPad ile klavye kullanırken, Uygulama Değiştiriciyi açmak için Alt + Tab klavye kısayoluna basabilir ve ardından, görünümüne geçmek istediğiniz uygulamayı almak için sürekli olarak Sekme tuşuna basabilirsiniz, ancak Sekme, uygulamayı iOS 12.1.3 güncellemesinden önceki gibi açmıyor. Ekrandan geçmek istediğiniz uygulama simgesine dokunmanız gerekir.

Şu an için sorun için bir çözüm yok. Bunu iPad'inizde de görüyorsanız, Apple'a geri bildirim gönderdiğinizden emin olun, böylece bir sonraki iOS güncellemesinde bir düzeltme alacağız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top