DÜZELTME: iPhone XS / XS Max etkinleştirme hatası "Verizon kimliğinizi doğrulayamadı"

Yepyeni iPhone XS veya iPhone XS Max'inizi Verizon'dan etkinleştiremiyor musunuz? Yalnız değilsin. Bir avuç Verizon kullanıcısı, iPhone XS'in etkinleştirilemediği ve "Verizon kimliğinizi doğrulayamadı" hatasını verdiği bu sorunu bildiriyor.

Kurulum sırasında Fatura Posta kodunu ve hesap PIN kodunuzu veya Sosyal Güvenlik Numaranızın dört hanesini girmeniz istendikten hemen sonra hata oluşur. Bilgilerinizi doğru girseniz bile, doğrulama başarısız hatasını alabilirsiniz. Neden? Çünkü iPhone XS'inizin ön siparişini verirken kullandığınız detayları tam olarak girmiyorsunuz.

Sorunu çözmek için iPhone XS veya iPhone XS Max için ön sipariş verirken kullandığınız posta kodunu ve PIN kodunu kullanın. Kimliğinizi doğrulamak ve yeni iPhone'u etkinleştirmek için tamamen aynı ayrıntıları kullanmalısınız.

Yeni iPhone'unuzu kurma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, her adımda size yardımcı olacak ayrıntılı bir kılavuzumuz var. Aşağıdaki bağlantıya göz atın:

→ iPhone XS ve iPhone XS Max Nasıl Kurulur

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir