Windows Sandbox açılmıyor mu? İşte nasıl düzelteceğiniz

Microsoft, Windows 10 Insider Preview Build 18305'in piyasaya sürülmesiyle Windows Sandbox özelliğini başlattı. Bu, sistemi etkileme korkusu olmadan sisteminizde güvenilmeyen yazılımları çalıştırmanıza izin veren geçici bir masaüstü ortamıdır. Windows Sandbox'ı Windows Özellikleri ayarından etkinleştirebilirsiniz.

Yeni Windows Sandbox, Windows 10 Insider kullanıcıları için iyi çalışıyor olsa da, yeni bir toplu güncelleme (KB4483214) , Windows Sandbox'ın bazı sistemlerde açılmamasına / başlamamasına neden olmuş gibi görünüyor. Microsoft sorunu kabul etti ve bunun için bir düzeltme üzerinde çalışıyor, ancak sorunu kendiniz gidermek istiyorsanız , KB4483214 güncellemesini sisteminizden kaldırmanız yeterlidir; Windows Sandbox, bilgisayarınızda her zamanki gibi yeniden açılacaktır.

KB4483214 güncellemesini kaldırmak için, Ayarlar »Güncelleme ve Güvenlik'e gidin» "Güncelleme Geçmişini Görüntüle" yi tıklayın »" Güncellemeleri kaldır "ı tıklayın , ardından KB4483214 güncellemesini seçin ve kaldırın .

Bu kadar. Hatalı güncellemeyi kaldırdıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows Sandbox'ı açmayı deneyin. İşe yaramalı.

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Mouse Lagging Issues in Windows 11

Windows 11’de Fare Gecikmesi Sorunları Nasıl Düzeltilir

Windows 11 PC'nizdeki bu can sıkıcı hatadan kurtulmanıza yardımcı olacak kolay düzeltmeler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir