Anchor’da Oynatma Hızı Nasıl Değiştirilir

Dinleme tercihinize göre oynatma hızını artırın! Dinleme kapasiteniz için çok yavaş olan bir podcast’e hiç rastladınız mı? Veya daha iyi bir dinleme deneyimi sunmak için biraz daha hızlı olabilecek bölümleri dinlediniz mi? Cevabınız evet ise bu rehber tam size göre. Anchor’da, dinleme ihtiyaçlarınıza daha iyi uyması için podcast’leri ‘Hızlı’ ve ‘Daha Hızlı’ modlarında dinleyebilirsiniz. Anchor’da […]

Dinleme tercihinize göre oynatma hızını artırın!

Dinleme kapasiteniz için çok yavaş olan bir podcast’e hiç rastladınız mı? Veya daha iyi bir dinleme deneyimi sunmak için biraz daha hızlı olabilecek bölümleri dinlediniz mi? Cevabınız evet ise bu rehber tam size göre.

Anchor’da, dinleme ihtiyaçlarınıza daha iyi uyması için podcast’leri ‘Hızlı’ ve ‘Daha Hızlı’ modlarında dinleyebilirsiniz. Anchor’da podcast bölümlerinizin oynatma hızını nasıl değiştirebileceğiniz ve kesintisiz dinlemenin keyfini nasıl çıkarabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

İlk önce, telefonunuzda Anchor’ı başlatın ve dinlemek için bir podcast bölümü/segmenti açın. Bunu yaptığınızda, podcast oynatıcının küçüldüğünü ve diğer bölümlere veya podcast’lere göz atmak için alan sağladığını fark edeceksiniz. Tam ekrana üflemek için bu oynatıcıya dokunun.

Podcast bölümünün veya bölümünün tam ekran görünümünde, ekranın sağ üst köşesindeki ‘Ayarlar’ düğmesine (dişli simgesi) dokunun.

‘Ayarlar’ menüsünde üç bölüm olacaktır. ‘Oynatma Hızı’ ikinci bölümdür. Dokunun ve seçeneklerden istediğiniz oynatma hızını seçin – Hızlı ve Daha Hızlı. ‘Normal’ bölümün varsayılan hızıdır.

Ancak, bir bölümün ‘Normal’ aralıktan daha yavaş oynatılmasını sağlayamazsınız.

Ve bu şekilde dinlediğiniz podcast’lerin oynatma hızını değiştirebilirsiniz. Umarım rehberimizi faydalı bulmuşsunuzdur. Unutmayın, Anchor’da podcast dinlerken konfordan asla ödün verilmez. İyi dinlemeler!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top